Поверхневий насос Calpeda NM 40/20AR/A
Calpeda NM 40/20AR/A продуктивнівідцентровий 15 м³/год 13 м 15 м³/год 23 м 16.8 м³/год 30 м 16.8 м³/год 36 м 16.8 м³/год 45 м 16.8 м³/год 58 м 24 м³/год 24 м 27 м³/год 42 м 27 м³/год 55 м 33 м³/год 14 м 37.8 м³/год 55 м 39 м³/год 18 м 39 м³/год 23 м 42 м³/год 24 м 42 м³/год 29 м 42 м³/год 60 м 48 м³/год 37 м 66 м³/год 16 м 72 м³/год 20 м 78 м³/год 24 м 81 м³/год 27 м 81 м³/год 31 м 81 м³/год 39 м |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda NM 40/20AR/A:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- У моделях з маркуванням B-NM, B-NMS — корпус і робоче колесо виготовлені з бронзи. Вага і габарити при цьому відрізняються (див. табл. габаритів)
Модификації Calpeda NM 40/20AR/A
Ціни на Calpeda NM 40/20AR/A |
---|---|---|---|---|
Calpeda NM 32/12FE | від 21 600 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NM 32/12AE | від 19 908 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NM 32/16BE | від 27 302 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/16A/A | від 31 284 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/20C/A | від 37 981 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/20A/A | від 43 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 32/12SE | від 25 804 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20C/A | від 44 687 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20AR/A | від 60 741 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12F/A | від 21 686 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NM 40/20B/A | від 60 741 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12C/A | від 27 109 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16C/B | від 32 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/12A/B | від 29 512 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16B/B | від 36 193 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/20A/A | від 66 057 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 40/16A/B | від 42 300 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12F/B | від 33 452 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12D/B | від 37 402 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12A/B | від 42 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/12S/B | від 42 555 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 50/16B/B | від 48 704 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NM 50/16A/B | від 64 510 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →