Циркуляційний насос Calpeda NR 65/125S 27.2 м DN 65 340 мм
Calpeda NR 65/125S 27.2 м
DN 65
340 мм
9 м
DN 100
500 мм
14.9 м DN 50
340 мм
16.5 м DN 65
340 мм
17.7 м DN 50
340 мм
21.1 м DN 65
340 мм
22.2 м DN 50
340 мм
23.1 м DN 50
340 мм
25 м DN 65
340 мм
27.2 м DN 65
340 мм
28.6 м DN 50
340 мм
31.9 м DN 65
340 мм
36.3 м DN 50
340 мм
39 м DN 65
340 мм
41.8 м DN 50
440 мм
50.9 м DN 50
440 мм
56.7 м DN 50
440 мм
NR (для опалення, продуктивний)продуктивний
Призначення:для систем опалення
Продуктивність:69000 л/год
Макс. напір:27.2 м
Споживана потужність:4000 Вт
Швидкостей:1 шт
Тип з'єднання:фланець
Всі характеристики
Характеристики NR 65/125S
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Calpeda NR 65/125S
Ціни на Calpeda NR 65/125S |
---|---|---|---|---|
Calpeda NR4 100A/A 9 м DN 100 500 мм | від 56 625 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/125F 14.9 м DN 50 340 мм | від 28 378 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/125F 16.5 м DN 65 340 мм | від 38 553 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/125C 17.7 м DN 50 340 мм | від 31 253 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/125D 21.1 м DN 65 340 мм | від 43 161 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/125A 22.2 м DN 50 340 мм | від 33 990 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/160C 23.1 м DN 50 340 мм | від 37 184 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/125A 25 м DN 65 340 мм | від 49 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/125S 27.2 м DN 65 340 мм | від 49 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/160B 28.6 м DN 50 340 мм | від 41 701 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/160B 31.9 м DN 65 340 мм | від 68 619 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NR 50/160A 36.3 м DN 50 340 мм | від 48 727 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 65/160A 39 м DN 65 340 мм | від 74 368 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NR 50/200D 41.8 м DN 50 440 мм | від 51 465 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NR 50/200B 50.9 м DN 50 440 мм | від 69 167 грн. | 2 пропозиції | ||
Calpeda NR 50/200A 56.7 м DN 50 440 мм | від 76 102 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →