Програвач вінілу Cambridge ALVA TT (C11228K)
Відео 19Фото 9 |
Cambridge ALVA TT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cambridge 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cambridge.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cambridge ALVA TT
Усі ціни 9 →Вініловий програвач Cambridge Audio Alva TT2 Direct Drive Turntable C11228 | 86 099 грн. |
Cambridge Audio ALVA TT офіційна гарантія | 77 499 грн. |
Програвач вінілу Cambridge Audio Alva TT2 | 86 099 грн. |
Cambridge Audio ALVA TT2 Direct Drive Turntable | 83 516 грн. |
Cambridge Audio ALVA TT V2 | 71 360 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →