Туристична плита Campingaz Camp Bistro
Відео 14Фото 5 |
Campingaz Camp Bistro |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Campingaz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Campingaz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Campingaz Camp Bistro
Усі ціни 6 →Плита газова Campingaz CAMP'BISTRO PLUS SP п'єзо 2200 Вт (124397) | 2 159 грн. |
Газова портативна плитка CAMP’BISTRO PLUS SP, 2200 Вт Campingaz 124397 | 2 159 грн. |
Плита газова Campingaz Camp’Bistro+ | 2 190 грн. |
Газова плитка туристична Campingaz CAMP'BISTRO PLUS SP п'єзо 2200 ВТ (1243 | 2 159 грн. |
Газова плитка туристична Campingaz CAMP'BISTRO PLUS SP п'єзо 2200 ВТ 12439 | 1 999 грн. |
Газова плитка Campingaz CAMP'BISTRO PLUS SP 4 картриджі (124397 401723) | 1 999 грн. |
сама плітка ок, але ситуація з балонами жахлива, не рекомендую до покупки, головна біль у цій годині з балонами гарантована 100% До самого девайсу питань немає, все ок працює тільки на своїх фірмових балонах, або потрібно тестувати все що не рідне Alex: користуюся Campingaz Camp Bistro кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →