Плита Camry CR 6505 чорний
Camry CR 6505 чорний |
|
Зовні приваблива, компактна і при цьому досить просунута настільна плита на одну конфорку. Перше, на що варто звернути увагу — використання індукційного способу нагріву, який відрізняється чудовою енергоефективністю і безпекою. Так, під час роботи пристрій нагріває безпосередньо розміщену на плиті посуд, а не саме покриття плити (яке, втім, може нагріватися вже від посуду). Плита Camry CR 6505 одягнена в стильний корпус з покриттям робочої поверхні з надійної, стійкої до виникнення подряпин, а також простий в очищенні склокераміки. Максимальна потужність роботи становить 1,5 кВт. Також досить цікаво те, що для регулювання потужності нагріву виробником передбачений класичний поворотний перемикач. Для більшої зручності і наочності процесу управління є також невеликий дисплей. Реалізована функція таймера з автоматичним відключенням (до 120 хвилин).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Купити Camry CR 6505 чорний
Усі ціни 6 →Плита Camry CR 6505 | 1 945 грн. |
Індукційна плита Camry CR 6505 S | 2 956 грн. |
Електроплита склокерамічна індукційна настільна Camry CR 6505 1500W White | 2 956 грн. |
Індукційна плита Camry CR 6505 | 2 986 грн. |
Настільна електроплита склокерамічна індукційна Camry 1500 W CR 6505 281х2 | 2 986 грн. |
Настільна електроплита склокерамічна 1500W індукційна Camry CR 6505 Білий | 2 956 грн. |