Мікрохвильова піч Candy CMWA 20 SDLB чорний
Фото 7 |
Candy CMWA 20 SDLB білий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy CMWA 20 SDLB чорний
Усі ціни 7 →Мікрохвильовка Candy CMWA20SDLB | 3 365 грн. |
Микроволновая печь Candy CMWA20SDLB | 3 523 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMWA20SDLB | 4 508 грн. |
Candy CMWA20SDLB | 3 211 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMWA20SDLB | 3 322 грн. |
Candy CMWA20SDLB | 3 800 грн. |
Мікрохвильова піч Candy CMWA20SDLB | 3 996 грн. |
Модификації Candy CMWA 20 SDLB
Ціни на Candy CMWA 20 SDLB |
---|---|---|---|---|
Candy CMWA 20 SDLW білий | від 3 211 грн. | 6 пропозицій | ||
Candy CMWA 20 SDLB чорний | від 3 211 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →