Картридж Canon CLI-481M XL 2045C001
Очікується у продажу 605 грн. Тип принтера / БФП: струменевий; Тип чорнила: водорозчинні; Колір: пурпурний; Ресурс: 475; Сумісність: Canon PIXMA TS6140, TS8140, TS9140, TR7540, TR8540; |
Canon CLI-481M XL 2045C001 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Canon CLI-481M XL 2045C001
Ціни на Canon CLI-481M XL 2045C001 |
---|---|---|---|---|
Canon CLI-481C 2098C001 | від 680 грн. | 1 пропозиція | ||
Canon CLI-481C XL 2044C001 | від 605 грн. | 27 пропозицій | ||
Canon CLI-481Y 2100C001 | від 429 грн. | 28 пропозицій | ||
Canon CLI-481 MULTI 2101C005 | від 1 658 грн. | 15 пропозицій | ||
Canon CLI-481M 2099C001 | від 429 грн. | 29 пропозицій | ||
Canon CLI-481PB 2102C001 | від 415 грн. | 19 пропозицій | ||
Canon CLI-481PB XL 2048C001 | від 599 грн. | 16 пропозицій | ||
Canon CLI-481BK 2101C001 | від 427 грн. | 13 пропозицій | ||
Canon CLI-481BK XL 2047C001 | від 605 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →