Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 850D kit 18-135
Відео 18Фото 14 |
Canon EOS 850D kit 18-135
Матриця:APS-C (23x15.5 mm), 24 МПікс
Фокусна відстань:18 - 135 мм
Світлосила об'єктива:f/3.5 - f/5.6
Відео:Full HD (1080p), Ultra HD (4K)
Розмір знімка:6000x4000 пікс
Діапазон ISO:100-25600
Серійна зйомка:7.5 к/с
Екран:3 '', сенсорний, поворотний
Технологія Dual Pixel CMOS AF. Впевнена робота на високих ISO. Великий об'єм буфера пам'яті. Навчальний інтерфейс меню для початківців фотографів. Поворотний сенсорний дисплей. Функція розпізнавання осіб і автофокусування по очах. Запис 4К-відео.
Повний кадр вирішує? Чи варто купувати фотоапарат Full frame?Чи варто витрачатись на дорогий повний кадр, чи краще купити кропнутий фотоапарат?..
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Всі характеристики
Характеристики EOS 850D kit 18-135
|
Розшифровка серій та маркувань фотоапаратів CanonВ рамках цієї статті ми зосередимося на розшифровці серій камер Canon
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon EOS 850D kit 18-135
Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 850D kit (18-135mm) IS USM (3925C021) | 44 990 грн. |
Canon EOS 850D + EF-S 18-135mm F3.5-5.6 IS USM | 59 440 грн. |
Фотоапарат Canon EOS 850D + EF-S 18-135mm F3.5-5.6 IS USM | 59 440 грн. |
Дзеркальний фотоапарат Canon EOS 850D kit 18-135 | 63 404 грн. |
Фотоапарат Canon EOS 850D 18-135 mm IS USM Black (3925C021AA) Офіційна гар | 53 199 грн. |
anonim
8 квітня 2021, 15:53
Ціна не адекватна! #
Вартість даної камери повинна бути в районі 20000 але ніяк не 32000. Краще вже взяти Canon eos m6 mark 2. дешевше, а функції тіж!!!
Відеоогляди
Модификації Canon EOS 850D
Ціни на Canon EOS 850D |
---|---|---|---|---|
Canon EOS 850D kit 18-55 | від 34 389 грн. | 9 пропозицій | ||
Canon EOS 850D kit 18-135 | від 44 990 грн. | 5 пропозицій | ||
Canon EOS 850D body | від 30 875 грн. | 14 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →