Відеокамера Canon ME20F-SH
Відео 17Фото 5 |
Canon ME20F-SH
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Full HD (1080p)
Частота кадрів:60 к/с
Ефективних мегапікселів:2.26 МП
Розмір матриці:1/3.3''
Вага:1100 г
Всі характеристики
Купити Canon ME20F-SH
Відеокамера Canon ME20F-SH | 1 038 690 грн. Під замовлення Див. умови |
Canon ME20F-SH | 1 013 360 грн. Під замовлення Див. умови |
Canon ME20F-SH | 1 038 690 грн. Під замовлення Див. умови |
Canon ME20F-SH | 1 064 030 грн. Під замовлення Див. умови |
АксесуариВсі аксесуари для Canon ME20F-SH →
Відеоогляди
First Look: Canon | ME20F-SH Multi-Purpose Camera
1 грудня 201587 387 переглядів
Exclusive AURORA skycam video: See the impossible with the new Canon ME20F-SH
18 вересня 2015115 339 переглядів
KaddrVLOG S03E04 - SoloShot, Canon ME20F-SH, DJI Phantom 3 Standard, Nikkor 24-70mm f/2.8E ED VR
29 серпня 20155 931 перегляд
Canon me20f-sh - Обзор параметров и возможностей
10 травня 20161 129 переглядів
On the Brink - Season One with Canon ME20F-SH
4 січня 2020981 перегляд
Canon ME20F-SH Night Vision Camera
1 квітня 2020524 перегляда
Canon ME20F-SH ISO Test | ISO 4,000,000
13 грудня 20193 361 перегляд
Canon ME20F SH Sample film Miss Aurora´s Dance
7 жовтня 20166 124 перегляда
Fireflies / CANON ME20F-SH - ultrahigh sensitivity camera
24 червня 20171 206 переглядів
42 inch 4k IPS monitor, Canon ME20F-SH, and more: DSLR FILM NOOB Podcast EP 43
7 серпня 20152 168 переглядів
Behind The Scenes: Awavena (ME20F-SH Ultra-Low Light Camera)
21 жовтня 20208 836 переглядів
Thoughts on Canon ME20F-SH: 4,000,000 ISO for $30,000
31 липня 20152 220 переглядів
NOW YOU SEE ME (In The Dark): Canon ME20F-SH
6 липня 20169 869 переглядів
Canon ME20F-SH Video Tutorial Series - Part 2, Menu Overview
21 березня 20163 867 переглядів
Canon ME20F-SH's ME-20F-SH ISO 4,000,000
31 липня 20151 670 переглядів
Canon ME20F-SH Video Tutorial Series - Part 1, Camera Overview
21 березня 201648 116 переглядів
Canon ME20F-SH Demo Video
14 вересня 201551 508 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 258 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4.3 ", вага 1750 г
від 480 999 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 1.3 год, вага 1820 г
від 79 900 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 170 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 8.85 МП, дисплей 4 ", робота 2 год, вага 1430 г
від 111 000 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 51 111 грн.
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 20 990 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г
від 63 427 грн.
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 33 390 грн.
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 11 880 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 27 х, матриця 2.1 МП, дисплей 2.7 ", робота 2.1 год, вага 190 г
від 10 790 грн.
карта пам'яті, Full HD (1080p), збільшення 30 х, матриця 2.29 МП, дисплей 2.63 ", вага 215 г