Картридж Canon PG-510/CL-511 2970B010
Canon PG-510/CL-511 2970B010 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon PG-510/CL-511 2970B010
Усі ціни 63 →Картридж Canon PG-510+CL-511 Multipack (2970B010) | 1 533 грн. |
Картридж Canon PG-510Bk/CL-511 набір (2970B010) 2970B010 | 1 780 грн. |
Картридж Canon PG-510+CL-511 Multipack (2970B010) | 1 574 грн. |
Набір картриджів pg510+cl511 pg-510 + cl-511 MultiP. canon 2970b010aa | 1 740 грн. |
Картридж Canon PG-510+CL-511 MULTIPACK (2970B010) | 1 747 грн. |
ще 20 пропозицій
Використовується для друку у гуртожитку у швидкому режимі. Вистачає на 5000 листів, потім з'являються лінії (без СНПЧ). Заправляємо звичайним шприцем. Запас друку У швидкому режимі вертикальні лінії після 3000 аркушів починаю трохи ламатися. рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Canon PG-510/CL-511 2970B010
Ціни на Canon PG-510/CL-511 2970B010 |
---|---|---|---|---|
Canon PG-510/CL-511 2970B010 | від 1 447 грн. | 63 пропозиції | ||
Canon CL-511 2972B007 | від 861 грн. | 67 пропозицій | ||
Canon PG-510 2970B007 | від 644 грн. | 71 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →