БФП Canon PIXMA G3460 (4468C009)
Відео 6Фото 6 |
Кольоровий струменевий багатофункціональний пристрій компанії Canon-це досить продуктивне і економічне рішення для друку, копіювання і оцифровки будинку або в невеликому офісі. Модель являє собою більш просунуту версію іншого популярного БФП-PIXMA G2460, а головною її відмінністю є підтримка бездротової передачі даних по Wi-Fi (технології Wi-Fi Direct, AirPrint і хмарного друку).
Як результат, багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3460 здатне приймати дані безпосередньо зі смартфонів, планшетів та інших мобільних девайсів. За зниження собівартості роздруківки відповідає вбудована СНПЧ з багаторазовими чорнильницями і хорошим робочим ресурсом (до 6000 чорно-білих сторінок і до 7700 — кольорових). Струменева технологія дозволяє використовувати модель для роботи з текстовими документами, графікою і навіть фотографіями (фотодрук знімків розміром 10x15 см без полів за 45 секунд). Швидкість друку в монохромі досягає 11 сторінок за хвилину, а в кольорі — 6 стор, а на кольорове копіювання одного аркуша потрібно в середньому 23 сек. Також варто виділити компактні габарити, наявність дворядкового дисплея, сумісність з голосовими асистентами Amazon Alexa і Google Assistant.
Купити Canon PIXMA G3460
БФП Canon PIXMA G3460 з СБПЧ | 9 876 грн. |
БФП Canon PIXMA G3460 з оригінальною СБПЧ та чорнилом | 9 876 грн. |
БФП Canon PIXMA G3460 (4468C009) 4468C009 | 7 999 грн. |
Багатофункціональний пристрій Canon PIXMA G3460 з Wi-Fi | 8 177 грн. |
БФП Canon Pixma G3460 (4468C009) | 9 679 грн. |