Фотоапарат Canon PowerShot Zoom (4838C007)
Відео 29Фото 30 |
Мініатюрна камера-телескоп з великою кратністю зумування-справжня знахідка для папараці і фотомисливців на полохливих пташок або звіряток. Модель виконана в незвичайному формфакторі монокуляра з об'єктивом на одному кінці довгастого корпусу і видошукачем з іншого боку. Через "вічко" можна бачити відразу наближене зображення. Зум у Canon PowerShot Zoom триступеневий-в перекладі на еквівалент повного кадру камера знімає на фокусних відстанях 100, 400 і 800 мм.притому перші два значення забезпечуються оптичними засобами, останнє — цифровими методами.
Величина діафрагми об'єктива становить від f / 5.6 до f/6.3. Роботою моделі заправляє процесор обробки зображень DIGIC 8, силами якого досягається темп серійної зйомки 10 к/с. Камера вміє фокусуватися по особам, знімати FullHD-відео з кадровою частотою 30 к/с, також підтримується віддалене керування нею зі смартфона. Заряду акумулятора фотокамери вистачає приблизно на 150 знімків. Зібрана модель в компактному корпусі вагою всього-на-всього 145 г.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon PowerShot Zoom
Фотоапарат Canon Powershot ZOOM Monocular Black (5544C004) 5544C004 | 12 499 грн. |
Ультра-компактний фотоапарат Canon PowerShot Zoom Black kit (5544C007) | 12 800 грн. |
Canon PowerShot ZOOM Essential Kit (8714574668918) | 15 520 грн. |
Фотоапарат Canon PowerShot ZOOM Essential Kit (8714574668918) | 15 908 грн. |