Сабвуфер Canton SUB 12
Canton SUB 12
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:200 Вт
Частотний діапазон:20 – 200 Гц
Всі характеристики
Характеристики SUB 12
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton SUB 12
Усі ціни 52 →Canton Power Sub 12 Black | 33 497 грн. |
Домашній кінотеатр CANTON Power Sub 12 czarny | 39 360 грн. |
Сабвуфер Canton Smart Sub 12 Black | 38 657 грн. |
CANTON Power Sub 12 czarny | 38 400 грн. |
CANTON Power Sub 12 czarny | 39 360 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →