Сабвуфер Canton Townus 12 Sub
Фото 24 |
Canton Townus 12 Sub
2022 рік
Тип:активний
Установка:підлоговий
Оформлення:з пас. випромінювачем
Потужність:250 Вт
Частотний діапазон:20 –200 Гц
Всі характеристики
Характеристики Townus 12 Sub
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canton Townus 12 Sub
Сабвуфер Canton Townus 12 Sub White Matt | 56 658 грн. |
Сабвуфер Canton Townus 12 Sub Walnut | 60 858 грн. |
Сабвуфер Canton Townus 12 Sub Black High Gloss | 56 658 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →