Навушники
Canyon CND-SGHS3
Фото 3 |
Canyon CND-SGHS3 |
|
Як вибрати ігрову гарнітуру для повсякденної гри та домінації в онлайніРозбираємось на відмінності між звичайними та ігровими навушниками, розповідаємо як підійти до вибору гарнітури з розумом
Як постійне використання навушників впливає на слух: міфи і реальністьДійсно постійне використання навушників може негативно впливати на слух?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CND-SGHS3
Усі ціни 34 →Canyon Fobos GH-3A (CND-SGHS3A) Black/Orange CND-SGHS3A | 889 грн. |
Навушники Canyon Fobos GH-3A (CND-SGHS3A) Black/Orange | 889 грн. |
Гарнитура Canyon CND-SGHS3A Black/Orange | 757 грн. |
Гарнітура Canyon CND-SGHS3A Black/Orange | 889 грн. |
Навушники Canyon Fobos GH-3A Black-Orange (CND-SGHS3A) | 1 149 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →