Powerbank Canyon PB-108
Фото 8 |
Canyon PB-108 |
|
Комбінований вхід microUSB/Lightning.
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon PB-108
Усі ціни 21 →Canyon Canyon PB-108 10000mAh, Input 5V/2A, Output 5V/2.1A(Max), black (CN | 463 грн. |
Power Bank Canyon PB-108 10000mAh Li-5V/2A 5V/2.1A Black CNE-CPB1008B | 599 грн. |
Canyon PB-108 10000mAh, Input 5V/2A, Output 5V/2.1A(Max), CNE-CPB1008B | 429 грн. |
Внешний аккумулятор (павербанк) Canyon PB-108 10000mAh Black CNE-CPB1008B | 437 грн. |
Canyon PB-108 10000mAh White CNE-CPB1008W | 399 грн. |
ще 16 пропозицій