Canyon CNE-KW31
Відео 4Фото 16 |
Бюджетні дитячі смартгодинник від компанії Canyon, які здатні працювати без підключення до смартфону. По суті, це якийсь смартфон у форм-факторі годин, так як ви зможете встановити micro-SIM карту, дзвонити і відправляти голосові повідомлення прямо з гаджета на зап'ясті. При цьому підтримується зв'язок GSM стандарту 2G. крім того, тут є слот для карти пам'яті MicroSD об'ємом до 32 ГБ, камера роздільною здатністю 0.3 МП і диктофон, щоб зберігати фото, голосові повідомлення, аудіокниги і музику.
Canyon CNE-KW31 мають міцний корпус, надійний силіконовий ремінець, цікавий інтерфейс, 7 вбудованих розвиваючих ігор і корисні дрібниці на кожен день, в тому числі будильник, калькулятор і секундомір. Гаджет оснащений 1.54-дюймовим сенсорним дисплеєм і акумулятором ємністю 380 маг, який забезпечує пару днів автономної роботи при активному використанні і до 4 днів в режимі очікування. Також годинник забезпечує батьківський контроль, щоб дитина завжди була під наглядом: ви зможете відстежувати місце розташування, віддалено включати мікрофон і камеру і встановлювати якісь віртуальні межі, щоб дитина не пішла далеко.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon CNE-KW31
Усі ціни 40 →Смарт-годинник Canyon CNE-KW31YB Kids smartwatch Tony, Yellow-Grey (CNE-KW | 1 199 грн. |
Смарт-часы Canyon CNE-KW31BB Kids smartwatch Tony, Black (CNE-KW31BB) | 1 299 грн. |
Canyon Дитячий смарт-годинник Tony KW-31 Pink (CNE-KW31RR) CNE-KW31RR | 1 299 грн. |
Canyon Смарт-годинник Canyon CNE-KW31BB Kids smartwatch Tony, Black (CNE-K | 1 299 грн. |
Смарт-годинник Canyon CNE-KW31BB Kids smartwatch Tony, Black (CNE-KW31BB) | 1 299 грн. |
повна фігня, трекінг не працює, до додатку не підключається, суть годинника пропадає. На самій коробці є малюнки про мобільні програми та про можливість підключення. В описі вказано функції для батьків – ГЕОЗОН. Її там нема. Немає Обман покупців Діма Кирьяков: користуюся Canyon CNE-KW31 менше місяця |