Ручка Caran dAche 849 Metal-X Green (849.212)
Caran dAche 849 Metal-X Green |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Caran dAche 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Caran dAche.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Caran dAche 849 Metal-X Green
Ручка Caran d'Ache 849 Metal-X (зеленая) 849.212 | 1 095 грн. |
Ручка Caran d'Ache 849 Metal-X Зелена (0,7 мм) (849.212) (7610186029189) | 1 095 грн. |
Ручка Caran d'ache 849 Metal-X Зелена (7610186029189) | 1 095 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →