Підсилювач (голова) Carlsbro TC-15H
Carlsbro TC-15H |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carlsbro 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carlsbro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carlsbro TC-15H
Гітарний підсилювач (голова) Carlsbro TC-15H | 14 520 грн. |
Усилитель гитарный (голова) Carlsbro TC-15H | 14 467 грн. |
Комплект гітарного обладнання Carlsbro підсилювач TC-15H + кабінет TC112 | 20 563 грн. |
Підсилювач 'голова' - гітарний Carlsbro TC 15H (17-43-3-1) | 14 520 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →