Корм для собак Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг (100 170870)
Фото 8 |
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 kg 1.5 кг6 кг |
|
Збалансоване харчування, багате свіжим м'ясом в поєднанні з різноманітними овочами, ягодами і травами. Сприяє оптимальному засвоєнню і відмінному травленню, що дозволяє тримати собак малих порід у відмінній фізичній формі.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carnilove 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carnilove.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг
Усі ціни 14 →Сухий корм Carnilove Fresh Ostrich Lamb для дорослих собак дрібних порід я | 950 грн. |
Сухой корм Carnilove Fresh Ostrich Lamb для взрослых собак мелких пород яг | 950 грн. |
Сухий корм для собак Carnilove Fresh Ostrich and Lamb for Small Breed Dogs | 950 грн. |
Корм Carnilove Dog Fresh Adult Small Breed Ostrich & Lamb повнораціонний б | 950 грн. |
Carnilove Сухий корм для собак Carnilove Fresh Ostrich and Lamb for Small | 950 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb
Ціни на Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb |
---|---|---|---|---|
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 1.5 кг | від 855 грн. | 16 пропозицій | ||
Carnilove Adult Fresh Ostrich/Lamb 6 кг | від 3 049 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →