Ігровий манеж Carrello Grande CRL-9204
Відео 1Фото 4 |
Carrello Grande CRL-9204 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrello.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Carrello Grande CRL-9204
Манеж CARRELLO Grande CRL-11504/1 Orchid Purple | 2 520 грн. |
Манеж CARRELLO Grande CRL-11504/1 Mint Green | 2 520 грн. |
Дитячий ігровий манеж Carrello Grande CRL-11504/1 Orchid Purple MOQ | 2 457 грн. |
Манеж квадратний Carrello Grande CRL-11504/1, Orchid Purple | 2 580 грн. |
"З першою дитиною у нас не було манежу, тому що не було в ньому необхідності. Донька була спокійна, не повзала, проблем не створювала, не лізла куди не треба. Зате для сина довелося купувати, бо за нею потрібне було око та око Простіше було посадити в манеж.Вибрала Карелло тому що це бренд і ця якість.Не пошкодувала, товар справді не поганий.Він повністю розбірний, приїхав до нас у невеликій коробці.Чоловік зібрав сам без інструкції, все гранично просто. нічого не бовтається, не скрипить, не тріщить.У комплекті йдуть навісні кільця, за які дитина підтягується і встає.Власне, наша так і навчилася стояти.Грався в ньому довго, з півроку і доти, поки впевнено не пішов.І після цього я іноді його туди саджала, щоб зафіксувати на одному місці)) якщо наприклад прибрати треба. Манеж стійкий, навіть при нашій гіперактивності він був непохитний. Сітка щільна, продирявити складно. Тканина у догляді дуже проста, протерла і все. ще дах якийсь був, типу сітки. Тому що ми влітку часто виносили манеж у двір і довелося пошити на нього москітку, щоб комахи не долали. А загалом чудова штука для особливо активних дітей. Після року використання він у нас як новенький, лежить у коморі у сумці для транспортування. легкий, розбірний, стійкий, безпечний в комплекті немає москітної сітки, щоб накрити зверху Alexandra: користуюся Carrello Grande CRL-9204 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості манежу Carrello Grande CRL-9204:
- Матрацик в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →