Візочок Carrello Magia CRL-10401
Відео 2Фото 7 |
Одномісна прогулянкова модель, обладнана механізмом складання (книжкою). В зібраному вигляді важить виріб 8,3 кг Конструкція має чотири точки опори, рама виконана з алюмінію і знизу має форму чотирикутника. Цілісна (суцільна) ручка дозволяє керувати коляскою, як двома, так і однією рукою. Систему амортизації, від якої багато в чому залежить м'якість ходу, виробник не передбачив.
Коляска Carrello Magia має гумові колеса поворотні з пластиковим ободом, передню пару яких можна зафіксувати в прямому положенні. Укомплектована прогулянковим блоком — це спеціальна люлька-переноска для малюків старше восьми місяців. У комплекті додається також накидка для ніг, яка захистить дитину від негоди і дасть додаткове тепло. Батьки оцінять і відділення для покупок, розташоване знизу коляски. Зручність вашому малюкові забезпечать функції регулювання нахилу спинки люльки (3 положення) і регульована підніжка. Безпека гарантує захисний бампер і паховий ремінь 5-точкового типу. Ви завжди будете знати все в порядку з вашим малюком, спостерігаючи за ним через прозоре оглядове вікно, розташоване на капюшоні люльки.
Купити Carrello Magia CRL-10401
Візок для кукли 3в1 CARRELLO MAGIA 9636 DEEP RED | 3 890 грн. |
Коляска для ляльки 3в1 CARRELLO MAGIA 9636 RED | 3 890 грн. |
Коляска для ляльки 3в1 Carrello Magia 9636 RED із сумкою металевий корпус | 3 590 грн. |
Коляска для ляльки 3в1 Carrello Magia 9636 DEEP RED із сумкою металевий ко | 3 590 грн. |
Коляска для ляльок CARRELLO MAGIA 9636 Deep Red 3 в 1 трансформер з переки | 3 990 грн. |
2 0 0 3 |
Загалом користуватися коляскою мені сподобалося, в ній гарний дизайн, якість на високому рівні, і з нею їздити зручно скрізь, і снігом, і поганою дорогою. якість, дизайн, маневреність немає користуюся Carrello Magia CRL-10401 кілька місяців |
Дуже сподобалася коляска в експлуатації, насправді в неї легкий механізм складання, гарний дизайн, і ще дитині я бачу, що в ній комфортно гуляти. механізм міцний, та матеріал тканини натуральний немає користуюся Carrello Magia CRL-10401 менше місяця |
Легка, зручна у транспортуванні За два місяці лопнув механізм складання. Ремонт не підлягає. Запчастин немає користуюся Carrello Magia CRL-10401 місяць і більше рекомендую не купувати |