Дитяче автокрісло Carrello Quantum CRL-11803
Фото 3 |
Carrello Quantum CRL-11803 |
|
Недороге крісло з розряду "універсалів" - дитячих автосидінь на весь період дорослішання юного пасажира, поки йому можна буде пересідати на звичайну сидушку і самостійно пристібатися штатним інерційним ременем безпеки. У форматі автолюльки Carrello Quantum CRL-11803 використовується до 13 кг і встановлюється проти ходу руху транспортного засобу. Протягом усього подальшого періоду експлуатації автокрісло "дивиться" обличчям вперед.
Про комфорт наймолодшої категорії пасажирів піклуються ергономічний матрацик і м'які накладки на плічка у внутрішніх пристяжних ременів, які застосовуються до 3-4 років. Дітки постарше фіксуються в кріслі автомобільним ременем безпеки, їм же виріб кріпиться на сидінні машини. У моделі передбачаються регулювання висоти розміщення підголівника і нахилу спинки. Оббивка у вироби знімна, що спрощує її утримання в чистому вигляді при регулярних процедурах машинного прання в дбайливому режимі. Автокрісло відзначено маркуванням відповідності європейському стандарту безпеки ECE R44 / 04.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Carrello 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Carrello.
Купити Carrello Quantum CRL-11803
Усі ціни 47 →Автокрісло Carrello Quantum CRL-11803/3 (space black) (26166) | 4 407 грн. |
Автокрісло Carrello Quantum CRL-11803/3 harbor grey (26164) | 4 407 грн. |
Автокресло Carrello Quantum Harbor Grey 0-36 кг (CRL-11803/3 Harbor Grey) | 4 520 грн. |
Автокрісло Carrello Quantum Isofix CRL-11803/3 Harbor Grey CRL-11803/3 Har | 4 520 грн. |
Автокрісло Carrello Quantum CRL-11803/3 Sky Grey | 4 500 грн. |