Наручний годинник Casio A-159WGED-1
Відео 3Фото 5 |
Casio A-159WGED-1 |
|
Існує парна жіноча модель Casio LA-670WGAD-1
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio A-159WGED-1
Наручний годинник Casio A159WGED-1EF Чорний із золотистим у вишуканому диз | 5 013 грн. |
Наручний годинник Casio A159WGED-1EF ретро Чорний із золотистим | 4 964 грн. |
Наручний годинник Casio A159WGED-1EF Чорний із золотистим стильний | 4 964 грн. |
Наручний годинник Casio A159WGED-1EF Точний Чорний із золотистим | 4 964 грн. |
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio A-159WGED-1:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →