Наручний годинник Casio A-163WA-1
Відео 9Фото 4 |
Casio A-163WA-1 |
|
Доступні, надійні і прості годинник кварцовий годинник з цифровим LCD-циферблатом. Позиціонуються виробником як продукт базової цінової категорії 2014-го року, орієнтований на широке коло економних користувачів. Належать до сімейства моделей Casio Retro Collection. Відрізняються значним запасом ходу і стильним ретро-дизайном, характерним для електронних годинників 90-х років минулого століття.
Годинник Casio A-163WA-1 виконані в легкому сріблястому корпусі, виконаному з стійкого до стирання полімерного матеріалу. Практичний сталевий браслет обладнаний застібкою-кліпсою з можливістю швидкого налаштування розміру для точної підгонки під руку власника. Для індикації поточного часу, а також параметрів календаря, таймера, таймера і будильника передбачений висококонтрастний монохромний цифровий LCD-дисплей.
Він легко читається побіжним поглядом при звичайному освітленні, а в сутінках або темряві задіюється яскрава точкова світлодіодне підсвічування. Для захисту циферблата і електроніки виробником встановлено акрилове полімерне скло. Попередньо елемент живлення забезпечує значний семирічний запас ходу. Конструкція годин забезпечує базовий клас водонепроникності Water Resistant 30m, що дозволяє не побоюватися атмосферних опадів і бризок води.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio A-163WA-1
Усі ціни 32 →Годинник Casio Standart Digital A163WA-1QES | 2 440 грн. |
Casio Casio Standard A163WA-1QES | 2 099 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Retro A163WA-1QES | 2 440 грн. |
Годинник Casio A-163WA-1QES | 2 440 грн. |
Часы Casio A163WA-1QES | 2 440 грн. |
0 0 2 3 |
Купив цей годинник у подарунок батькові. Він довгий час носив майже такі ж і дуже звик до них. Тому до його прохання підшукати щось аналогічне я поставився з усією серйозністю і таки потрапив. Вони не просто схожі на колишні батьківські Casio, вони керуються абсолютно однаково. Класичний ретро дизайн. Пам'ятаю, як у дитинстві грав батьківським електронним годинником і коли розпакував цей, то аж у грудях защеміло. Вони виглядають точно так, як популярні моделі вісімдесятих-дев'яностих років минулого століття. Начебто їх привезли в машині часу)) Повинен відзначити, що дизайн цілком доречно виглядає і зараз. Тонкий корпус характерного профілю та металевий браслет, набраний з великих ланок, не виглядають архаїчно. Рідкокристалічний екран великий, з великими сегментними цифрами при денному чи штучному освітленні видно добре. У темряві ж можна увімкнути вбудоване підсвічування. Хід точніший, за цим показником вони явно точніші за прабатька. Головна відмінність "тіх ще" батьківських Casio і цієї нової моделі полягає в тому, що корпус тепер роблять не з нержавіючої сталі, а з металізованого пластику. Пластик, звичайно, не має таких захисних властивостей як метал і може легко дряпатися. Захисне скло теж пластикове і перші подряпини з'явилися на ньому вже за два тижні. Таке здешевлення не може не засмучувати, тим більше що собівартість металевих корпусів та мінерального скла у масовому виробництві копійчана. Не чекав такої дріб'язковості та жлобства від Casio. |