Наручний годинник Casio AE-1000WD-1A
Відео 8Фото 2 |
Casio AE-1000WD-1A |
|
Доступна модель точного й надійного електронного кварцового наручного годинника з колекції CASIO Collection. Позиціонується як продукт початкової цінової категорії. Відрізняється ефектним спортивним дизайном середнього за розміром пластикового корпусу. Разом з міцним металевим браслетом, виготовленим з якісної нержавіючої сталі, добре поєднується з одягом casual і напівспортивним/спортивним стилем.
Добре виглядає на руці будь-якого розміру, а надійна й безпечна запобіжна защіпка допомагає запобігти випадковому розстібанню. Циферблат наручного годинника Casio AE-1000WD-1A інформативний, добре зчитується і може одночасно відображати час у двох часових поясах (основний цифровий індикатор + LCD-стилізація стрілочної системи в окремому вікні). Він захищений міцним сферичним мінеральним склом і обладнаний яскравим світлодіодним підсвічуванням з регульованою тривалістю післясвітіння.
Передбачені функції розширеного секундоміра з точністю 0.01 с, таймер, будильника й мультитайм на 4 часові зони. Водонепроникна конструкція дає змогу не знімати годинник у душі чи під час плавання (зокрема за умови неглибоких занурень з маскою і трубкою). Штатний літієвий елемент живлення CR2025 може забезпечити до 10 років роботи, однак реальна автономність залежить від частоти й тривалості використання підсвічування.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AE-1000WD-1A
Усі ціни 32 →Чоловічий годинник CASIO AE-1000WD-1AVEF | 3 070 грн. |
Casio Casio Standard AE-1000WD-1AVEF | 2 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO AE-1000WD-1AVEF | 3 070 грн. |
Мужские часы Casio AE-1000WD-1AVEF AE-1000WD-1A | 2 299 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION AE-1000WD-1AVEF | 3 070 грн. |
Гарні часи зі звичайним функціоналом: годинник, світовий час, будильник, таймер, секундомір, підсвітки Батарея майже вічна, коштує свої гроші Пластиковий корпус втрачає вигляд Pavlo: користуюся Casio AE-1000WD-1A більше року |
батарея на 10 років ну не знаю що швидше здохне годинник або батарейка ношу 3 місяці скло мінеральне подряпин не видно працюю водієм лезу скрізь на ремонтах водонепроникні для мене купався політ нормальний хороші і ціна цілком зручний браслет підсвічування слабке і написи на корпусі стираються користуюся Casio AE-1000WD-1A місяць і більше |