Наручний годинник Casio AE-1500WHX-3A
Casio AE-1500WHX-3A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AE-1500WHX-3A
Усі ціни 25 →Годинник Casio Standard Digital AE-1500WHX-3A | 2 440 грн. |
Мужские часы Casio AE-1500WHX-3A | 1 999 грн. |
Часы Casio AE-1500WHX-3A | 2 440 грн. |
Годинник Casio AE-1500WHX-3AVDF | 2 440 грн. |
Чоловічий годинник Casio AE-1500WHX-3A | 1 859 грн. |
ще 20 пропозицій
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio AE-1500WHX-3A:
- Щогодинний сигнал
- Післясвітіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →