Наручний годинник Casio AEQ-110BW-9A
Відео 10Фото 4 |
Casio AEQ-110BW-9A |
|
Записна книжка на 30 записів. Кожен запис може складатися з 8 букв і 16 цифр.
Відсутність світлодіодного підсвічування.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AEQ-110BW-9A
Усі ціни 21 →Годинник Casio Collection AEQ-110BW-9AVEF | 4 020 грн. |
Casio Standard Sports AEQ-110BW-9AVEF | 4 020 грн. |
Мужские часы Casio AEQ-110BW-9AVEF AEQ-110BW-9A | 3 599 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION AEQ-110BW-9AVEF | 4 020 грн. |
Часы Casio AEQ-110BW-9AVEF | 4 020 грн. |
ще 16 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →