Наручний годинник Casio AQ-230GA-9D
Відео 6Фото 8 |
Casio AQ-230GA-9D |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio AQ-230GA-9D
Усі ціни 19 →Casio Casio AQ-230GA-9DMQYES | 3 990 грн. |
Часы Casio VINTAGE EDGY AQ-230GA-9DMQYES | 4 330 грн. |
Наручний годинник Casio AQ-230GA-9DMQYES | 4 330 грн. |
Наручные часы Casio AQ-230GA-9DMQYES | 4 245 грн. |
Casio AQ-230GA-9D | 3 040 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →