Наручний годинник Casio AQ-S800W-1B
Відео 6Фото 4 |
Casio AQ-S800W-1B |
|
Одна з доступних водонепроникних моделей кварцових наручних чоловічих годинників Casio з комбінованим стрілково-цифровою індикацією і системою подвійного живлення Tough Solar. Належать до сімейства Casio Collection Sport, позиціонуються як продукт базової цінової категорії, призначений для широкого кола користувачів. Динамічний дизайн чорного циферблата добре поєднується з одягом стилю casual і може стати цікавою деталлю візуального вигляду активного і впевненого в собі сучасного чоловіка.
Стильний чорний пластиковий корпус з розвинутим високим безелем оснащений задньою кришкою з високолегованої нержавіючої сталі на 4 гвинтах. Завдяки люмінесцентної розмітці циферблата і активної світлодіодним підсвічуванні окремого цифрового вікна показання годинника Casio AQ-S800W-1B легко читаються і користувач має можливість відразу оперувати часом двох часових поясів. Еластичний і міцний полімерний ремінець з класичною застібкою надійно утримує корпус на руці будь-якого розміру. Для захисту циферблата використано міцне сферичне акрилове скло. Годинник підтримують функції часу, дають можливість працювати одночасно з двома таймерами і поліпшеним будильником (5 незалежних сигналів). Живлення оригінального японського кварцового механізму здійснюється від акумулятора CTL920, який автоматично заряджається від сонячної батареї, вмонтованої в циферблат.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AQ-S800W-1B
Усі ціни 16 →Чоловічий годинник CASIO AQ-S800W-1BVEF | 3 690 грн. |
Casio Сollection AQ-S800W-1BVEF | 3 690 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION AQ-S800W-1BVEF | 3 690 грн. |
Годинник Casio AQ-S800W-1BVEF | 3 690 грн. |
Часы Casio AQ-S800W-1BVEF | 3 690 грн. |
0 0 6 10 |
Вибирав годинник спортивного типу для повсякденного життя. Вирішив купити цю модель від Касіо через прийнятну ціну та дизайн. Навмисно вибрав чорний годинник, щоб його можна було спокійно носити з будь-яким одягом. Вони виконані у спортивному стилі, але одночасно підходять навіть під діловий стиль одягу. Загалом, якістю задоволений – годинник іде точно, якихось суттєвих відхилень поки не помітив. Циферблат не великий, але цифри нанесені великим шрифтом, тому час добре видно. Є невеликий електронний дисплей, де здебільшого відображаються календарні дані. Додаткові функції на кшталт секундоміра та таймера. На руці годинник сидить зручно, завдяки якісному ремінцю та легкому корпусу. Потішила наявність підсвічування. Про водонепроникність поки нічого сказати не можу, пірнати з годинником ще не доводилося. Під дощем проблем не виникло. Дещо розчарували матеріали виготовлення. Корпус годинника зроблений із пластику, тому на ньому з часом почали з'являтися помітні подряпини, що не дуже добре для спортивної моделі. Написи на корпусі вже почали трохи стиратися. Можливо, це через не дуже акуратне користування, але факт не дуже приємний. користуюся Casio AQ-S800W-1B місяць і більше |
Користуюся годинами вже протягом 6 років, брав у 2013 шас за бортом 2019, батарею не разу не змінював, моделлю дуже задоволений, нарікань немає, через 6 років потріскався браслет, але це швидше за все від того, що я в них плавав, а ремінець не фіксував , ось він і поступово почав перегинатися. таку ціну, довелося міняти, годинник дуже люблю, буду з ними до їхнього переможного кінця. Легкі, на руці не відчуваються, не дорогі, довго служать я не виявив недоліків користуюся Casio AQ-S800W-1B2 більше року |