Наручний годинник Casio AQ-S800WD-1E
Відео 3Фото 4 |
Casio AQ-S800WD-1E |
|
Одна з найбільш доступних водонепроникних моделей з комбінованим стрілково-цифровою індикацією і системою подвійного живлення Tough Solar. Належать до колекції Casio Collection Sport, призначені для широкого кола потенційних покупців. Динамічний і ефектний дизайн циферблата може органічно доповнити візуальний вигляд активного і впевненого в собі сучасного чоловіка. Стильний сріблястий пластиковий корпус оснащений чорним безелем і сталевий задньою кришкою на 4-х гвинтах.
Циферблат з комбінованою стрілково-цифровою індикацією легко читається і може виводити час відразу в двох часових поясах. Для його захисту використано міцне сферичне акрилове скло. Годинником Casio AQ-S800WD-1E підтримуються функції секундоміра, двох одночасно працюючих таймерів і розширеного будильника (5 сигналів). Для зчитування показів в умовах поганої освітленості є яскрава світлодіодне підсвічування. Солідний сталевий браслет з практичною застібкою-кліпсою надійно утримує годинник на руці. Живлення високоточного кварцового механізму здійснюється від акумулятора CTL920, який зі свого боку заряджається від сонячної батареї вбудованої в циферблат.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio AQ-S800WD-1E
Усі ціни 14 →Чоловічий годинник CASIO AQ-S800WD-1EVEF | 4 330 грн. |
Casio Casio Standard AQ-S800WD-1EVEF | 3 990 грн. |
Чоловічий годинник CASIO AQ-S800WD-1EVEF | 4 330 грн. |
Мужские часы Casio AQ-S800WD-1EVEF | 3 499 грн. |
Чоловічий годинник Casio AQ-S800WD-1EVEF | 3 254 грн. |