Наручний годинник Casio B640WB-1B
Відео 14Фото 4 |
Casio B640WB-1B |
|
Класичні кварцові наручні годинники з електронним циферблатом. Належать до пристроїв колекції Casio Vintage Edgy. Позиціонується як доступний продукт середньої цінової категорії, призначений для покупців, які хочуть отримати компактне і надійне пристрій по розумній вартості. Основою дизайнерських рішень корпусу і браслета став зовнішній вигляд класичних моделей електронних годинників 80-х і 90-х років минулого століття.
Їх дизайн був значно доопрацьований, вигляд знайшов плавність і гармонійність характерну для сучасних пристроїв. М'які лінії корпусу і циферблата забезпечують стриманий зовнішній вигляд, добре поєднується з одягом самого різного стилю. Невеликий корпус виготовлений з полімерного матеріалу, а браслет з ї гіпоалергенною корозійностійкої сталі, що надає годинником Casio B-640WB-1B деяку солідність.
Надійну фіксацію на зап'ясті гарантує зручна застібка-кліпса. Крім звичайного показу часу підтримується секундомір (точність 1/100с, до 24 год) і таймер зворотного відліку (від 1 хв до 24 год, з автоповтором). Є будильники з різними типами сигналів (щоденний, щомісячний, на дату) і світлова індикація сигналу. Електронна підсвічування Illuminator забезпечує впевнену читабельність монохромного інверсного LCD-циферблата. В якості захисного скла використаний високоміцний акриловий пластик. Гарантується водонепроникність рівня WR 50m, що захищає від бризок, дощу і короткочасного занурення в воду.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio B640WB-1B
Усі ціни 26 →Годинник Casio Collection B640WB-1BEF | 3 600 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Retro B640WB-1BEF | 3 600 грн. |
Годинник Casio B-640WB-1BEF | 3 600 грн. |
Часы Casio VINTAGE EDGY B640WB-1BEF | 3 600 грн. |
Часы Casio B640WB-1BEF | 3 600 грн. |
0 2 3 5 |
Купувалося заради надійного сталевого ремінця. За фактом – використовуються фольгові технології: ремінець дуже легкий, надійність – відносна, без особливих вишукувань. Треба вірити людям, коли кажуть – корпус пластик, з корпусу за два тижні шкарпетки почалася злазити фарба під метал на гранях. Пластик – білий. Вага моделі - 49г, більшість припадає на ремінець. Корпус – пластик, ремінець – метал, ціна збільшена в 2 рази. Електронна начинка нарікань не викликає. 49г - це реально легкий годинник. Якість поліграфії під пластиковим склом – на 110%. Задня кришка кілька разів виривала волоски з руки – великі сумніви у заявленій герметичності. Довговічність конструкції навряд чи перевищує повністю пластикову і при цьому фарба під метал швидко злазить. користуюся Casio B640WD-1A менше місяця |
Ношу більше 15 років годинник електроніка 52Б. Багато разів купали в річці і один раз у червоному морі. Сотні разів падали на тверду підлогу. З недоліків – низька вартість і не ламаються. На крайній край скло б подряпалося. Але ж ні, не дряпається сволота! Розкручена фірма. У годинника відомого бренду, зламалося вушко... Ганьба! щойно купив(ла) Casio B640WD-1A рекомендую купити обов'язково |