Наручний годинник Casio CA-53WF-4B
Відео 6Фото 7 |
Casio CA-53WF-4B |
|
У годиннику є 8-розрядний калькулятор. Акумулятор забезпечує годинник достатнім живленням приблизно на п'ять років. Повний авто-календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio CA-53WF-4B
Усі ціни 12 →Casio Casio Standard CA-53WF-4BEF | 2 510 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Vintage CA-53WF-4BEF | 3 070 грн. |
Часы Casio VINTAGE EDGY CA-53WF-4BEF | 1 842 грн. |
Часы Casio CA-53WF-4BEF | 3 070 грн. |
Часы Casio VINTAGE EDGY CA-53WF-4BEF | 1 842 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →