Наручний годинник Casio DW-291H-9A
Відео 5Фото 2 |
Casio DW-291H-9A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio DW-291H-9A
Усі ціни 25 →CASIO STANDARD DW-291H-9AVEF | 2 870 грн. |
Часы Casio TIMELESS COLLECTION DW-291H-9AVEF | 2 870 грн. |
Часы Casio DW-291H-9AVEF | 2 870 грн. |
Годинник Casio DW-291H-9AVEF | 2 870 грн. |
Мужские часы Casio DW-291H-9AVEF DW-291H-9A | 2 299 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio DW-291H-9A:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →