Наручний годинник Casio Edifice EFR-539BK-1A
Відео 4Фото 3 |
Casio Edifice EFR-539BK-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-539BK-1A
Усі ціни 7 →Casio Casio EFR-539BK-1AVUEF | 7 999 грн. |
Casio EFR-539BK-1A | 8 000 грн. |
Наручний годинник CASIO EFR-539BK-1AVUDF Чорний\Синій Нержавіюча сталь | 11 365 грн. |
Casio Casio EFR-539BK-1A2VUDF | 7 999 грн. |
Спортивний Наручний годинник CASIO EFR-539BK-1AVUDF Чорний\Синій | 11 253 грн. |
Наручний годинник CASIO EFR-539BK-1AVUDF Чорний\Синій зносостійкий | 11 253 грн. |
Наручний годинник CASIO EFR-539BK-1AVUDF Нержавіюча сталь кварцові Чорний | 11 253 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →