Наручний годинник Casio Edifice EFR-S108D-7A
Відео 9Фото 31 |
Casio Edifice EFR-S108D-7A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFR-S108D-7A
Усі ціни 10 →Часы Casio EDIFICE Classic EFR-S108D-7AVUEF | 7 490 грн. |
Наручные часы Casio EFR-S108D-7AVUEF | 7 342 грн. |
Наручний годинник Casio EFR-S108D-7AVUEF | 7 518 грн. |
Часы Casio EDIFICE Classic EFR-S108D-7AVUEF | 7 490 грн. |
Casio EFR-S108D-7A | 6 650 грн. |
ще 5 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →