Наручний годинник Casio Edifice EFV-500BL-1B
Відео 8Фото 21 |
Casio Edifice EFV-500BL-1B |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice EFV-500BL-1B
Наручний годинник CASIO EFV-500BL-1BVUDF Чорний\Синій Натуральна шкіра | 7 488 грн. |
Стильний наручний годинник CASIO EFV-500BL-1BVUDF Чорний\Синій | 7 415 грн. |
Наручний надійний годинник CASIO EFV-500BL-1BVUDF Чорний\Синій | 7 415 грн. |
Наручний практичний годинник CASIO EFV-500BL-1BVUDF Чорний\Синій | 7 415 грн. |
Годинник CASIO efv-500bl-1bvudf | 4 719 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →