Наручний годинник Casio Edifice ERA-120BL-2A
Відео 7Фото 8 |
Casio Edifice ERA-120BL-2A |
|
Записна книжка на 30 записів. Термін служби батареї становить приблизно 10 років.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice ERA-120BL-2A
Усі ціни 19 →Casio Casio ERA-120BL-2AVEF | 8 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Edifice ERA-120BL-2AVEF | 9 350 грн. |
Часы Casio EDIFICE Classic ERA-120BL-2AVEF | 9 350 грн. |
Мужские часы Casio ERA-120BL-2AVEF ERA-120BL-2A | 6 703 грн. |
Чоловічий годинник Casio ERA-120BL-2AVEF | 6 234 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Edifice ERA-120BL-2A:
- Записна книжка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →