Наручний годинник Casio Edifice ERA-120DB-1A
Відео 4Фото 5 |
Casio Edifice ERA-120DB-1A |
|
Записна книжка на 30 записів. Термін служби батареї становить приблизно 10 років.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio Edifice ERA-120DB-1A
Усі ціни 15 →Casio Casio ERA-120DB-1AVEF | 7 499 грн. |
Чоловічий годинник CASIO Edifice ERA-120DB-1AVEF | 9 350 грн. |
Мужские часы Casio ERA-120DB-1AVEF | 7 204 грн. |
Чоловічий годинник Casio ERA-120DB-1AVEF | 6 700 грн. |
Чоловічий годинник Casio ERA-120DB-1AVEF | 7 924 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio Edifice ERA-120DB-1A:
- Записна книжка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →