Наручний годинник Casio G-Shock DW-6900LS-1
Відео 3Фото 2 |
Casio G-Shock DW-6900LS-1 |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock DW-6900LS-1
Усі ціни 8 →Casio Casio G-Shock DW-6900LS-1ER | 5 499 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock DW-6900LS-1ER | 6 330 грн. |
Casio DW-6900LS-1E | 4 410 грн. |
Casio DW-6900LS-1E | 5 470 грн. |
Casio DW-6900LS-1E | 5 350 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock DW-6900LS-1:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →