Наручний годинник Casio G-Shock GA-100CB-1A
Відео 24Фото 46 |
Casio G-Shock GA-100CB-1A |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-100CB-1A
Усі ціни 6 →Casio GA-100CB-1AER | 7 900 грн. |
Casio GA-100CB-1AER | 6 230 грн. |
Casio GA-100CB-1AER | 6 220 грн. |
Casio GA-100CB-1AER | 6 200 грн. |
Чоловічі годинники Casio G-Shock GA-100CB-1AJF GA-100CB-1A | 8 500 грн. |
Годинник наручний Casio G-Shock GA-100CB-1A протиударний | 6 300 грн. |
0 0 1 7 |
Ношу вже третій рік не знімаючи. Пройшов з ними і вогонь і воду (у парильні 120 градусів, басейн, на морі). У друга такі ж (брав за його порадою). своїх експерементувати.2 роки тому як виставив точний час більше не чіпав-втекли вперед на 26 секунд.Думаю це нормально.Батарейку ще не міняв. зовнішній вигляд, точність ходу, НЕУБИВАНІ! не виявив(для себе принаймні) користуюся Casio G-Shock GA-100CF-1A9 місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 1 з 8 відгуків
ще 7 відгуків
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-100CB-1A:
- Стійкість до впливу магнітного поля
РекомендуємоПорівняти в таблиці →