Наручний годинник Casio G-Shock GA-110SKE-8A
Відео 3Фото 10 |
Casio G-Shock GA-110SKE-8A |
|
Світлодіодна автоподсветка - при повороті годинника в сторону особи підсвічування дисплея здійснюється автоматично. Автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GA-110SKE-8A
Усі ціни 16 →Casio Casio G-Shock GA-110SKE-8AER | 5 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GA-110SKE-8AER | 7 490 грн. |
Мужские часы Casio GA-110SKE-8AER GA-110SKE-8A | 6 203 грн. |
Чоловічий годинник Casio GA-110SKE-8AER | 5 769 грн. |
Casio GA-110SKE-8A | 5 650 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GA-110SKE-8A:
- Післясвітіння
- Функція вмикання/вимикання літнього часу.
РекомендуємоПорівняти в таблиці →