Наручний годинник Casio G-Shock GBD-800UC-5
Відео 7Фото 4 |
Casio G-Shock GBD-800UC-5 |
|
Вбудований тривісний акселерометр відстежує кількість кроків. Пам'ять для збереження історії активності. Комбіновані таймери. Графічне відображення кількості кроків.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GBD-800UC-5
Усі ціни 26 →Годинник CasioG-Shock GBD-800UC-5ER | 6 330 грн. |
Casio Casio GBD-800UC-5ER | 5 299 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-SQUAD GBD-800UC-5ER | 6 330 грн. |
Мужские часы Casio GBD-800UC-5ER GBD-800UC-5 | 4 928 грн. |
Годинник Casio GBD-800UC-5ER | 6 330 грн. |
ще 20 пропозицій
Відмінні часи, дуже комфортні у носінні, практично не знімаю. Порадував колір і тренчик із фіксатором ремня. У маленького мінуса можу записати тихий звук будильника. Рекомендую! водозахист, зовнішній вигляд, тренчик із фіксатором, bluetooth тихий звук будильника KlesK: користуюся Casio G-Shock GBD-800UC-3 менше місяця |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →