Наручний годинник Casio G-Shock GM-6900SCM-1
Відео 2Фото 10 |
Casio G-Shock GM-6900SCM-1 |
|
Повний авто-календар до 2099 року. 12-ти і 24-х годинний формат часу.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GM-6900SCM-1
Усі ціни 15 →Casio Casio G-Shock GM-6900SCM-1ER | 10 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GM-6900SCM-1ER | 12 220 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GM-6900SCM-1ER | 6 110 грн. |
Часы Casio GM-6900SCM-1ER | 12 220 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Classic GM-6900SCM-1ER | 6 110 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GM-6900SCM-1:
- Щогодинний сигнал
РекомендуємоПорівняти в таблиці →