Наручний годинник Casio G-Shock GST-B100-1A
Відео 17Фото 3 |
Casio G-Shock GST-B100-1A |
|
Топові захищені чоловічі наручні годинники 2017-го модельного року з кварцовим механізмом зі знаменитої серії ударних пристроїв Casio G-Shock. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії, призначений для вимогливих користувачів, що ведуть активний спосіб життя і звикли крокувати в ногу з часом. На відміну від більш дешевих моделей G-Shock мають помітно менші розміри, водонепроникний корпус виготовлений з міцної нержавіючої сталі і пластикових елементів, а не з пластику, а дизайн втратив значну частину навмисною агресивності.
Наручний годинник Casio GST-B100-1A можуть вдало поєднуватися з різними стилями одягу їх вигляд універсальний, він може вдало доповнити образ сильного і упевненого в собі чоловіка. Великий циферблат пристрою доповнено трьома додатковими вікнами з аналоговою індикацією і оснащений сонячною батареєю. При регулярному освітленні вбудований акумулятор відновлює запас заряду і в такому режимі годинник може працювати до двох років (5 місяців в повній темряві). Є індикатор залишкового заряду і ряд зручних додаткових функцій (будильник, таймер, секундомір, календар і час іншого часового поясу). За точність ходу відповідає прецизійний механізм, виготовлений на японських заводах Casio, а його корекція відбувається автоматично, при bluetooth-синхронізації зі смартфоном.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GST-B100-1A
Усі ціни 23 →Чоловічий годинник CASIO G-Shock GST-B100-1AER | 20 480 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-STEEL GST-B100-1AER | 18 430 грн. |
Наручний годинник Casio G-SHOCK GST-B100-1AER | 18 431 грн. |
Наручные часы Casio G-SHOCK GST-B100-1AER | 18 066 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-STEEL GST-B100-1AER | 18 430 грн. |