Наручний годинник Casio G-Shock GST-B400-1A
Відео 34Фото 25 |
Casio G-Shock GST-B400-1A |
|
Повний автоматичний календар до 2099 року. Технологія захисту механізму Carbon Core Guard.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GST-B400-1A
Усі ціни 34 →CASIO G-SHOCK GST-B400-1AER | 18 910 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GST-B400-1AER | 18 910 грн. |
Мужские часы Casio GST-B400-1AER GST-B400-1A | 15 999 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-STEEL GST-B400-1AER | 18 910 грн. |
Часы Casio GST-B400-1AER | 18 910 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GST-B400-1A:
- Щогодинний сигнал
- Вимикання/вмикання звуку
- Енергозбереження
РекомендуємоПорівняти в таблиці →