Наручний годинник Casio G-Shock GST-W110-1A
Відео 8Фото 7 |
Casio G-Shock GST-W110-1A |
|
Високозахищений механічний наручний кварцовий годинник з елементами цифрової індикації зі знаменитої ударостійкої серії Casio G-Shock. Завдяки розширеній функціональності й преміальному дизайну позиціонується виробником як продукт верхньої цінової категорії. Призначений для сильних і впевнених у собі чоловіків, візуально підкреслює мужність, може бути дійсно корисним у повсякденній діяльності.
Корпус годинника Casio GST-W110-1A виготовлений з легованої нержавіючої сталі AISI 316, а еластичний полімерний ремінець з класичною застібкою надійно утримує його на руці за будь-яких обставин. Завдяки якісному ущільненню потенційно слабких місць ця модель має високий клас водонепроникності й випробовується тиском 20 атм. Такі кондиції дають змогу не тільки приймати в годиннику душ або плавати в басейні, але навіть здійснювати любительські занурення з аквалангом на помірну глибину. Гібридний стрілочно-цифровий циферблат захищений мінеральним склом і має три додаткових індикатори. Крім показу поточного часу підтримуються функції будильника, таймера, секундоміра й календаря. Високоточний японський механізм отримує живлення від акумулятора й вбудованої в циферблат сонячної батареї.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GST-W110-1A
Усі ціни 24 →Чоловічий годинник CASIO GST-W110-1AER | 17 530 грн. |
Casio Casio GST-W110-1AER | 15 499 грн. |
Часы Casio G-SHOCK G-STEEL GST-W110-1AER | 17 530 грн. |
Мужские часы Casio GST-W110-1AER | 14 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio GST-W110-1AER | 13 949 грн. |
Чоловічі казани, виглядають дуже круто, рекомендую! Все що має бути в годиннику в них є, плюс зовнішній вигляд-не зрівняються зі смарт годинником (для тих хто порівнює)! Досвід Casio 70 років в індустрії видно неозброєним поглядом! Ціна більш-менш адекватна, якщо доглядати у не офіціалів, різниці в іншому немає взагалі. Для зовсім маленьких рученят будуть більшими, але це швидше не мінус а плюс)), для них є Apple watch. користуюся Casio G-Shock GST-W110-1A менше місяця |