Наручний годинник Casio G-Shock GWG-2000-1A1
Відео 20Фото 8 |
Casio G-Shock GWG-2000-1A1 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Купити Casio G-Shock GWG-2000-1A1
Усі ціни 28 →Годинник Casio G-Shock Mudmaster GWG-2000-1A1ER | 42 340 грн. |
Casio Casio GWG-2000-1A1ER | 35 999 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GWG-2000-1A1ER | 47 040 грн. |
Мужские часы Casio GWG-2000-1A1 | 34 999 грн. |
Часы Casio G-SHOCK Master of G GWG-2000-1A1ER | 42 340 грн. |
Для активних та вимогливих
Casio G-Shock GWG-2000-1A1 відрізняється не тільки преміальною якістю складання та просунутими функціями, але й унікальним дизайном, який робить їх ідеальним аксесуаром для активних людей, які цінують стиль та надійність. Корпус із карбону та сапфірове скло забезпечують виняткову міцність та стійкість до пошкоджень, а технологія Tough Solar гарантує тривалий час роботи без необхідності підзарядки.
Спеціальна функція синхронізації часу по радіоканалу забезпечує неперевершену точність, а різноманітність датчиків робить годинник незамінним супутником у будь-яких пригодах. Незалежно від того, чи вирушаєте ви в похід, займаєтеся екстремальними видами спорту або просто шукаєте надійний і функціональний годинник для повсякденного життя, Casio G-Shock GWG-2000-1A1 перевершить усі ваші очікування.
Така продумана комбінація дизайну, технологій та функціональності робить Casio G-Shock GWG-2000-1A1 не просто аксесуаром, а вірним супутником для будь-яких життєвих ситуацій. При цьому вартість годинника повністю виправдовує їх можливості та якість, роблячи їх відмінним інвестиційним вибором для будь-кого, хто шукає надійний і стильний наручний годинник.
- Погодинний сигнал часу
- Вимикання/вмикання звуку
- Післясвітіння
- Повний автокалендар до 2099 року
- Подвійне підсвічування