Наручний годинник Casio G-Shock GWG-2000-1A5
Відео 20Фото 6 |
Casio G-Shock GWG-2000-1A5 |
|
Подвійне підсвічування: особа і циферблат підсвічуються світлодіодом, завдяки наявності функції затримки, після відпускання кнопки освітлення горить ще кілька секунд. Повний автоматичний календар до 2099 року.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock GWG-2000-1A5
Усі ціни 15 →Чоловічий годинник CASIO G-Shock GWG-2000-1A5ER | 47 040 грн. |
Мужские часы Casio GWG-2000-1A5 | 35 999 грн. |
Чоловічий годинник Casio GWG-2000-1A5 | 33 479 грн. |
Casio GWG-2000-1A5 | 30 300 грн. |
Casio GWG-2000-1A5 | 32 980 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock GWG-2000-1A5:
- Погодинний сигнал часу
- Вимикання/вмикання звуку
- Післясвітіння
РекомендуємоПорівняти в таблиці →