Наручний годинник Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A
Відео 7Фото 6 |
Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A |
|
Повний авто-календар до 2099 року. Циферблат підсвічується світлодіодом, функція автопідсвітки включає її при повороті циферблата-на-віч.
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Casio 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Casio.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A
Усі ціни 20 →CASIO G-SHOCK GMA-S140M-1AER | 6 820 грн. |
Casio Универсальные Casio G-Shock GMA-S140M-1AER | 5 499 грн. |
Чоловічий годинник CASIO G-Shock GMA-S140M-1AER | 6 820 грн. |
Casio G-Shock GMA-S140M-1AER | 6 820 грн. |
Часы Casio G-SHOCK GMA-S140M-1AER | 6 820 грн. |
ще 15 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості наручного годинника Casio G-Shock Women GMA-S140M-1A:
- Щогодинний сигнал
- 29 часових поясів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →